Najpewniejsza droga rozwoju
dla biznesu to ekspansja na
rynek zagraniczny!

DOWIEDZ SIĘ JAK! Pobierz nasz poradnik .eu

Jeśli poradnik nie pobrał się automatycznie kliknij w ten link: Poradnik
Pole imię jest wymagane! Pole nazwisko jest wymagane! Pole e-mail jest wymagane! Nieprawidłowy adres e-mail! Pole telefon jest wymagane Nieprawidłowy numer telefonu Zaakceptuj zgodęWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Domeny.pl z siedzibą w Krakowie (adres: Ul. Marcika 27/C-D, 30-443 Kraków) zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub elektroniczną w tym także przekazywanie moich danych podmiotom trzecim oraz na otrzymywanie od Domeny.pl informacji handlowych Domeny.pl i jej partnerów, a także od podmiotów trzecich, którym moje dane zostaną przekazane. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.

Nie tylko na Facebooku możesz odpowiadać na pojawiające się wydarzenia. Również w rzeczywistości,
a zwłaszcza w biznesie, powinieneś szybko reagować na okoliczności Sprawdź co znajdziesz w naszym poradniku:

Lubię to!

Lubię to – tak powinien pomyśleć każdy użytkownik, który wpisze Twój adres www do przeglądarki. Dowiesz się jaki będzie najbardziej odpowiedni.

Super!

Super – taka powinna być Twoja reakcja, gdy otrzymasz wartościową strategię marketingową ekspansji za granicą.
To podstawa efektywnego działania. Poznaj cechy dobrej strategii.

Ha! Ha!

Ha ha – tak mogą zakończyć się rozmowy z zagranicznym kontrahentem. Jeśli nie dowiemy się najważniejszych informacji o kraju pochodzenia i kulturze naszego potencjalnego klienta czy partnera możemy być źle odebrani. Wykonaj odpowiednią pracę przed spotkaniem z kontrahentem i dowiedz się wszystkiego co możliwe o kulturze kraju, z którego pochodzi.

Wow!

Wow – partnerzy i klienci na pewno bardziej docenią naszą firmę, jeśli jej nazwa, logo czy domena
będzie zabezpieczona Znakiem Towarowym. Przeczytaj o procedurze przyznawania Znaku Towarowego.

Przykro mi

Przykro mi – takie emocje odczuwa każdy klient, kiedy firma zawodzi jego zaufanie. Poznaj strategię budowania wiarygodności i zaufania w sieci.

Wrr

Wrr - to powszechna reakcja na problem finansowania działań na rynek zagraniczny każdego przedsiębiorcy. Dowiedz się, dlaczego jest to istotne.

Pobierz poradnik

Czas czytania: 15 minut

Zacznij już teraz

Zastrzeż znak towarowy
i chroń swój biznes
Wybieram
Zabezpiecz dane klientów certyfikatem SSL
Wybieram
Wybierz europejską domenę z końcówką .eu
Wybieram